Ім’я:

Телефон:

Кошик
Всього: грн.
Швидке замовлення


e-mail:

Пароль:
Нагадати пароль Реєстрація

Ювента

3576 26550 219 тов.

Фабрика з виробництва меблів для ванних кімнат ТМ Ювента збудована у 2004 році у місті Славута Хмельницької області, Україна. У 2007 році введено в експлуатацію нову сучасну фабрику меблів. Вона створена за проектами провідних італійських компаній. На фабриці використовують деревообробне обладнання світового лідера SCM Group, лакофарбова лінія італійської компанії CEFLA Finishing. Спеціалісти фабрики ЮВЕНТА пройшли навчання на провідних меблевих фабриках Італії.

Фабрика меблів для ванних кімнат ТМ Ювента – це сучасне підприємство. Технологічні процеси на фабриці максимально автоматизовані та комп'ютеризовані. Це дозволяє випускати продукцію високої якості за короткий термін.

Корпус меблів для ванних кімнат Ювента виготовляється з ДСП від провідних європейських виробників. Торцеві частини виробів покриті ПВХ кромкою, що дозволяє захистити виріб від вологи та продовжити термін експлуатації.

Меблеві фасади виготовлені із МДФ підвищеної стійкості. Продукція пофарбована високоглянцевою емаллю ультрафіолетового затвердіння (ТМ Sayerlack, Італія). Проведення фарбування в камері фарбування ТМ «CEFLA finishing» дозволяє досягти високої твердості покриття і оберігає від зміни кольору з часом.

Дзеркала виробництва ТМ «GLAVERBEL» (Бельгія) мають підвищену вологостійкість та ретельно відполіровані. При виготовленні меблів у ванній кімнаті ЮВЕНТА використовується якісна фурнітура Hafele, Hettich, GTV, DC. Складання проводиться в спеціальному пресі, що забезпечує геометричну точність і жорсткість меблів. Після складання всі меблі проходять ретельний контроль якості.

Фабрика меблів для ванної Ювента має всі дозвільні документи та санітарно-гігієнічні дозволи на продукцію. ТМ «Ювента» – лідер у виробництві меблів для ванн.

Фото
Меблі від фабрики Ювента. Фото #1Меблі від фабрики Ювента. Фото #2Меблі від фабрики Ювента. Фото #3
.