Ім’я:

Телефон:

Кошик
Всього: грн.
Швидке замовлення


e-mail:

Пароль:
Нагадати пароль Реєстрація

Мелітополь Меблі

1994 6313 8 тов.

Фабрика меблів у Мелітополі була заснована у 1925 році. З цих меблів на фабриці виготовлялися меблі з масиву дерева.

З 1975 року підприємство було перепрофільоване на виробництво стільців. У цей час було встановлено унікальне обладнання за програмою співробітництва СРСР та ФРН. Фабрика стала одним з провідних виробників стільців в СРСР.

З 2005 року стільці фабрики Мелітополь Меблі виготовляються виключно з бука. Бук – відмінний матеріал для виробництва меблів: міцний, гнучкий та екологічний.

На підприємстві встановлені сучасні камери для сушіння деревини, система опалення цехів, італійське та німецьке сучасне обладнання. Бук для виробництва поставляється із екологічно чистих регіонів Західної України.

Маркетологами компанії МЕЛІТОПОЛЬ МЕБЛІ оновлено модельний ряд столів та стільців. Компанія займає гідне місце на українському ринку, конкурую з азіатськими та європейськими виробниками.

Вся продукція Мелітопольмеблі протестована в Українському Інституті Меблів та відповідає вимогам ГОСТ та ТУ України, має необхідні санітарно-гігієнічні висновки.

Фото
Меблі від фабрики Мелітополь Меблі. Фото #1Меблі від фабрики Мелітополь Меблі. Фото #2Меблі від фабрики Мелітополь Меблі. Фото #3
.