Ім’я:

Телефон:

Кошик
Всього: грн.
Швидке замовлення


e-mail:

Пароль:
Нагадати пароль Реєстрація

Компаніт

319 12052 429 тов.

Меблева фабрика Компаніт заснована у 1999 році.

Виробляє недорогі, але якісні корпусні меблі. Зараз Компаніт є одним із найбільших виробників корпусних меблів економ сегменту в Україні. Меблі виготовляються на кращому європейському промисловому обладнанні Biesse (Італія), Homag, Leitz (Німеччина), CMT (Італія). Територія виробничих та складських приміщень виробника займає понад 15 000 кв.

Компанія входить до ТОП-5 за обсягами ДСП, що переробляється в Україні (переробляє за рік понад 2 млн кв.м. ДСП). Меблі виготовляються на трьох лініях виробництва повного циклу. Постійна модернізація, контроль якості, співпраця з перевіреними постачальниками матеріалів та фурнітури дає можливість виготовляти конкурентну продукцію за мінімальної вартості.

Щорічні оновлення модельного ряду та розробка меблів у сучасному дизайні можлива за допомогою провідних українських дизайнерів. Асортимент постійно удосконалюється та становить понад 400 видів. Продукція фабрики Компаніт має сертифікати системи сертифікації FSC. Меблі користуються великим попитом у покупців на українському та європейському ринках та отримують нагороди за дослідження в меблевій галузі.

Фото
Меблі від фабрики Компаніт. Фото #1Меблі від фабрики Компаніт. Фото #2Меблі від фабрики Компаніт. Фото #3
.
Відео