Ім’я:

Телефон:

Кошик
Всього: грн.
Швидке замовлення


e-mail:

Пароль:
Нагадати пароль Реєстрація

Embawood

2084 20999 45 тов.

Компанія EMBAWOOD виробляє корпусні та м'які меблі для дому. Компанія була заснована в Азербайджані у 1996 році. Зараз фабрики ЕМБАВУД виготовляють меблі ще в трьох країнах: Україна (м. Самбір), Грузія, Туреччина.

Всі меблі EMBAWOOD проходять суворий контроль якості. У 2004 році компанія отримала сертифікат ISO 9001:2000 Міжнародної системи керування якістю. Продукція з каталогу компанії відповідає нормам екологічної якості Європейського стандарту (EN). Тканини, що використовуються під час виробництва м'яких меблів, сертифіковані за першим класом Oeko-Tex Standart 100.

Меблі EMBAWOOD відрізняються стильним дизайном та високим рівнем комфорту. Група дизайнерів та конструкторів Ембавуд постійно працюють над впровадженням нових колекцій меблів та вдосконаленням старих. Багато елементів меблів забезпечені додатковими функціями для зручності користування: внутрішнє підсвічування шаф, автономна система підсвічування дзеркал, продуманий внутрішній простір меблів, прості у використанні механізми трансформації м'яких меблів.

Фото
Меблі від фабрики Embawood. Фото #1Меблі від фабрики Embawood. Фото #2Меблі від фабрики Embawood. Фото #3
.
Відео