Ім’я:

Телефон:

Кошик
Всього: грн.
Швидке замовлення


e-mail:

Пароль:
Нагадати пароль Реєстрація

Чернігівська фабрика лозових виробів

3000 6250 2 тов.

Починаючи з 19 століття, на Чернігівщині виготовлялися вироби з білої лози, що росте на берегах Десни. Історія «Чернігівської фабрики лозових виробів» розпочинається з 1926 року. У 60 роки фабрика стала базою для підготовки майстрів лозоплетіння з усієї країни.

Сучасний асортимент продукції фабрики, кріммебелі та аксесуарів з лози, також представлений виробами з ротангу та абаки.

Лоза це природний, щільний та гнучкий матеріал. Він відрізняється високою стійкістю до дії довкілля. Меблі з лози – екологічно чистий продукт. Вона компактна та легка. При цьому може витримати навантаження до 150-200 кг.

Меблі з лози чудово підійдуть для оформлення заміського будинку, вітальні, кафе, ресторану, лаунж зони. Вона може бути розміщена на терасі або на балконі. Завдяки плетеним меблям з лози в приміщенні створюється відчуття комфорту і тепла.

При розробці меблів Чернігівської фабрики лозових виробів враховуються світові тенденції меблевого ринку. Продукція відрізняється високою якістю та доступною ціною.

Фото
Меблі від фабрики Чернігівська фабрика лозових виробів. Фото #1Меблі від фабрики Чернігівська фабрика лозових виробів. Фото #2Меблі від фабрики Чернігівська фабрика лозових виробів. Фото #3
.